Tepe Nakliyat | Ofis Taşıma | İstanbul Evden Eve Nakliyat 444 5 906
E-mail: info@tepenakliyat.com


Şehir içi Nakliyat

Tepe Nakliyat İstanbul şehir içi evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma hizmetlerinde profesyonel ekip ve kapalı araçlarla hizmet vermektedir.

Ataşehir merkezli firmamız kişisel ve kurumsal İstanbul Şehir İçi Taşıma taleplerinizi hızlı, profesyonel ve ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Şehir içi taşımalarda telefon veya mail ile gelen talepler doğrultusunda taşıma fiyatında mutabakata vardığımız müşterilerimizin eşyaları evlerinde tespit edilir(fizibilite çalışması). Bu tespitteki amaç eşyalar için kullanılacak ambalaj malzemeleri, gerekli personel sayısı ve kullanılacak araç büyüklüğünü tespit etmektir. Fizibilite çalışması sonrası yapılan sözleşme ile eşyanın taşıma tarih ve koşulları belirlenir. Daha sonra belirlenen tarih ve saatte hiçbir aksaklığa mahal vermeden eşyalarınız sorunsuz, hasarsız nakledilir.

İstanbul Şehir İçi Nakliye

Ev eşyalarına bakıldığında bunların farklı özelliklerde olduğu söylenebilir. Söz konusu özelliklerden birisi de bazı eşyaların parçalarına ayrılabilmesidir. Mobilyalar dikkate alındığında, aslında bunların ilk alındıklarında de monte oldukları ve daha sonra montajı yapıldığı hatırlanacaktır. İşte bu özellikleri, taşıma işini son derece kolaylaştırmaktadır. Aksi takdirde büyük mobilyaların tek parça olarak taşınması hem çalışanlar hem de mobilyalar için ciddi bir risk teşkil edecektir. Şehir içi evden eve nakliyat işi yapılırken buradaki husus dikkate alınır ve mobilyalar taşınmadan önce parçalarına ayrılır. Firmamız bünyesinde yer alan marangozlar, mobilyaları dikkatli ve özenli bir şekilde de monte hale getirir. Bu süreçte tek bir parçanın dahi kaybolmasına izin vermezler. Parçalarına ayrılan mobilyalar daha sonra uygun malzemeler kullanılarak paketlenir ya da ambalajlanır. Böylece olası darbelerden etkilenmemeleri sağlanır. Şehir içi taşıma sırasında bu tür önlemlerin alınmaması, eşyaların hasar almasına ve zarar görmesine neden olabilir.

Eşyaların taşınması işi tamamlandıktan sonra daha önce parçalarına ayrılan mobilyaların tekrardan montajları yapılır. Söz konusu işlem, kısa sürede tamamlanır ve böylece eşyalarınız tekrardan kullanıma hazır hale getirilir. Bütün bunlar, yeni evinizdeki ilk günlerinizi daha sorunsuz bir şekilde geçirmenize katkı verecektir.

İstanbul Şehir İçi Asansörlü Nakliyat

Eşyaların yüksek katlı yapılardan indirilmesinde mobil asansörlerin kullanıldığı herkes tarafından bilinen bir durumdur. Firmamız, İstanbul evden eve nakliyat işlemi esnasında sadece eşya taşımak için geliştirilen mobil asansörleri kullanır. Böylece eşyaların güvenlikleri çok daha etkin bir şekilde sağlanmış olur. İstanbul asansörlü evden eve nakliyat ile eşyaların son derece dar merdiven aralıklarından indirilmesi gerekmez. O tür alanlarda eşyaların duvarlarla teması neredeyse kaçınılmazdır ve bu durum, eşyaların zarar görmesine neden olur. İşte tüm bu riskler, teknolojin verdiği imkan ile geride bırakılır.

Şehirler Arası Nakliyat

Tepe Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel ekip ve kapalı araçlarla sigortalı ve cazip fiyatlarla eşyalrınızı taşımaktadır.

Şehirler arası Nakliyat Şehirler arası evden eve nakliyat için uygun koşullara sahip ve tam donanımlı ekiplerimiz ve kapalı kasa kamyonlarımız ile şehirler arası ev taşımacılığı yapmaktayız. Şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın tümünü sigortalayarak güvenvence altına alıyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde tüm il ve ilçelere şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. İl dışı taşımalarda eşyalarınızın taşınacağı mesafeler taşıma fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu mesafelerin yanında eşya miktarınız da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bize telefon veya mail aracılığıyla eşya miktarınız ve taşımayı yapacağınız güzergahları bildirmeniz halinde size en uygun nakliyat fiyatı çıkarılacaktır.  Şehirler arası evden eve taşımacılık ücretleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Her türlü eşyanızı taşımaya uygun büyüklüklerde kapalı kamyonlarımız bulunmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları ile ilgili internette hiç bir nakliye sitesinde net bir rakam ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bunun nedeni her bir taşımanın kendine has işçilik, paketleme ve diğer giderlerinin olmasıdır. Fiyatlar verilecek hizmetin kalitesiyle doğrudan ilintili olarak firmadan firmaya değişiklik göstermektedir.

Tepe Nakliyat, Evden Eve Nakliye, Şehirler arası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Ofis Taşıma alanlarında profesyonel kadrolarla kişisel ve kurumsal tüm taleplerinizi gerçekleştirir.
Özellikle uzak mesafeler arası yapacağınız taşımalarda taşıma şirketine sunacağınız zaman esnekliği size fiyat avantajı sunacaktır. Önceden rezervasyon yaptırarark da fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. Firma bu sayede başka işler de bularak taşımanızı en cazip fiyata yapmak isteyecektir.

Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma servisimiz en uygun fiyatlar ile ofisinizi taşımaktadır. Deneyimli personel ve modern araçlarla ofis taşıma hizmeti almak için bizi arayın.

Ofis Taşıma Ofis taşıma işi de evden eve nakliye hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetlerden biridir. Ofisler kurumsal firmaların işlerini tek merkezde takip ettikleri yerlerdir. Kurumsal firmalar ofislerini başka bir yere nakletmek için belirli bir zaman dilimi için program yaparlar. Firmamız taşınacak ofis için fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra ofis yönetimiyle ofisin ne kadar zamanda ve hangi ekipmanlarla taşınacağına karar verir.  Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofisiniz ne kadar kısa sürede taşınırsa iş kaybınız da o kadar az olur. Ofis nakliye hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.


Müşterilerimizin ofis taşıma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Ofisten ofise hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda gerçekleştiririz. Taşınacak ofislerinizdeki eşyalarınızı en ince ayrıntılarına kadar paketleyip numaralandırdıktan sonra taşıma işlemini başlatırız. Yeni ofisinizde bu numaralandırılmış eşyalarınız yeni lokasyonlarında paketler açılıp mobilyalar kurulur. Dolap içleriniz tekrar düzeltildikten sonra ofisiniz size teslim edilir.

OFİS TAŞIMA FİYATLARI NE DÜZEYDEDİR

Ofis taşıma fiyatları taşınacak malzemenin miktarı ve kullanılacak malzemeler ile doğru orantılıdır. Bazı firmalar ofislerini en kısa sürede taşımak istemektedirler. Bu da fazladan işgücü ve araç organizasyonu gerektirir. Bu durum ofis taşıma maliyetini artıran bir unsurdur. Örneğin 5 günde yapılabilecek bir işi 1 ya da 2 günde yapmak fazladan personel çalıştırmayı gerektirecek ve bu durum da ofis taşıma ücretini artıracaktır.

Ofisini taşıtmak isteyen müşterilerimizin bizimle koordineli çalışması fiyatları azaltacaktır. Fiyatlandırma yaparken muhakkak taşınacak yerlerin fizibilitesi yapılmalı ve iyi bir planlama ile en uygun ücretler çıkarılmalıdır.

 

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal taşıma hizmeti ile sektörün öncü firmaları arasında yer alan şirketimiz bir çok Kurumsal şirketin taşımacılık hizmetini karşılamıştır. Kurumsal Nakliyat alanında çağdaş ve çağın gerektirdiği taşıma materyalleriyle hizmet vermekteyiz.

Tepe Nakliyat, Ofis, Banka, Okul, Dersane, Kütüphane gibi kurumsal kimlik ve işleyiş gerektiren çalışma mekanlarınızı titizlikle taşımaktadır. Kurumsal taşımadan önce gerekli etüt yapılır. Fiyat teklifi sonucu firmamız ile anlaştığınız taktirde taşınma oranizasyonu ve gerekli araç ve personel hesaplanır. Taşınmanın ne kadar zamanda va hangi koşullarda gerçekleşeceği hesaplanarak ayrıntılı bir sözleşme yapılır. Taşınma tarihinin başlangış ve bitişini kapsayacak yol taşıma sigortası firmamızca yapılır. Kurumsal taşımalar için dilerseniz taşıtacağınız malzemelerinizin tamamı için bizimle anlaşabilir ya da günlük araç ve personel desteği alarak taşımanızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal taşımalarınız için firmamız ile uzun süreli anlaşmalar yaparak araç kiralayabilir, kurumsal taşımalarınızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık hizmetlerimiz için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kütüphane Taşıma

Tepe Nakliyat, Kütüphane ve Arşiv taşımalarında kazandığı deneyim ile sektörün öncü firmaları arasındadır.

Kütüphane TaşımaKütüphane, belli bir sisteme göre düzenlenen kitap ve benzeri materyallerin toplandığı, saklandığı, okuyucu ve araştırmacıların istifadesine sunulduğu yerlerdir. Günümüzde yeni bilimsel materyallerin çeşitlenip çoğalması neticesinde ortaya çıkan, süreli yayın, grafik, sesli ve görüntülü yayınların meydana getirdiği koleksiyonlardan meydana gelen kütüphaneler de bulunmaktadır.
Kütüphane taşımacılığı deneyim ve profesyonellik gerektiren bir taşıma biçimidir. Taşıma öncesi kütüphane evrakının ayrıntılı envantarinin çıkarılması gerekmektedir. Kütüphanede bulunan evrakın ölçülerine göre matbaadan özel dopel kolilerin yapılması gerekmektedir. Evrakın kolilenmesi sırasında koliler numaralandırılmalı ve koli içerisindeki evrakın envanteri tutulmalıdır. Kolilenen evraklar araç içerisinde üst üste kolilerin dayanıklılığı ölçüsünde istiflenerek taşıma gerçekleştirilmelidir. Taşıma sonrası koliler tekrar açılarak belirlenen lokasyonlarda raflara dizilmelidir. Kütüphane ve kurumsal taşımalarızda zaman programı önemlidir. Taşıyıcı firmanın programladığınız zaman diliminde taşımayı yapması ve bunu yasal bir sözleşmeyle güvence altına alması gerekmektedir.
Şirketimiz Tepe Nakliyat Kurumsal Taşıma planlaması ve koordinasyonunda deneyimli profesyonel bir şirkettir. Kurumsal tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.
 

İstanbul Eşya Depolama

Tepe Nakliyat, İstanbul Anadolu Yakasında kiralık eşya depolarıyla eşyalarınızı güvenli havadar ortamlarda depolar. Eşya Depolama, ev eşyası deposu, güvenilir depo arayışınızda bir telefon mesafesindeyiz.

Eşya Depolamaİstanbul Anadolu yakası eşya depolama veya avrupa yakası depolama için 444 5 906 çağrı hattımızı arayabilir, ya da mail formumuza depoya koymak istediğiniz eşyalarınızın listesini göndererek eşya deposu fiyatlandırması hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternette hergün eşya depolamasının nasıl yapıldığına dair yüzlerce sorgulama yapılmaktadır. Şirketimiz en eski evden eve nakliyat firmalarından birisidir. Tepe Nakliyat, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki müşterilerin taleplerini gerçekleştirmek için  sizlere eşyalarınız için kiralık depo imkankanları sunmaktadır. Dilerseniz eşyalarınızın tamamını veya evinizde fazla olan eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.

Ev eşyası depolama ihtiyacı son dönemlerde artan kentsel dönüşüm ile büyük bir artış göstermiştir. Kentsel dönüşüme giren binalar genelde yaklaşık 1-1,5 yıl içide tekrar yapılıp sahiplerine daireler teslim edilmektedir. Bu sürede genelde daire sahipleri eşyalarını bir yerde saklama, muhafaza etmek istemektedirler. Bu noktada bizler devreye giriyor ve eşyalarınızı güvenle taşıyıp depoluyoruz.

Şu an evden eve nakliyat firmalarının çoğu İstanbul Eşya Deposu hizmeti vermektedir. Ancak firmaların çoğu büyük depolar kiralamakta ve eşyaları hava almayacak şekilde üst üste tıkış tıkış depolamaktadırlar. Bizler ise özmal alanlarda butik depolama hizmeti veriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin beklentilerini azami ölçüde gerçekleştiriyoruz. Eşyaların haşarelenme ve havalandırma koşullarını iyileştiriyor ve bu sayede eşyalarınızı sizden nasıl teslim aldıysak aynı şekilde teslim ediyoruz.

Depolama Nasıl Yapılır

Depolarımızın hepsi 24 saat güvenlikli ve her türlü deprem, su, sel ve yangına karşı bütün eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızın hepsi havalı naylon, ip karton koli mukavva koliler ile ambalajlı olarak depolanır. Depolarımız tamamıyla hijyenik olup her türlü tozlanma, böceklenme, kirlenme gibi durumlara karşı gerekli tedbirler alınarak sürekli eşyalarınız havalandırılır.
Eşyalarınızın tamamı havalı köpüklerle ambalajlanıp, ambalajlı bir şekilde depomuzda muhafaza edilmektedir. İstanbul Kiralık eşya depolarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolarımızda muhafaza ederken ekstra güvenliğini sağlamak için eşyalarınıza teslim gününe kadar sigorta yapıyoruz.
Ev eşyası depolama için depoya bırakmayı düşündüğünüz eşya miktarını mail veya telefon aracılığıyla bildirmeniz durumunda size ev eşyası depolama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Kiralık Eşya Depoları fiyatları ve saklama koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Piyano Taşıma

Tepe Nakliyat, Piyano Nakliyesi ve diğer hassas müzik aletlerini gerekli güvenlik tedbirlerini alarak taşımaktadır. Piyano taşıma fiyatları için bizi arayın

Piyano Taşıma

Piyanolar hassas müzik aletleridir. Piyano nakliyesinin işinin ehli taşımacılar tarafından yapılması gerekmektedir. Ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi önemli bazı hasarlar meydana gelmektedir. Bu gibi hoş olmayan sorunlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında işinin ehli profesyonel bir şirket ile değerli müzik aletlerinizi taşımanızı öneririz.

Piyano, sizler için sadece maddi olarak değil , manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup , çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik , ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır.

Bunun bilinciyle firmamız Tepe Nakliyat , piyano nakliyesinde müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Ev taşıma hizmetlerimizde piyano taşıma işlemi ayrı olarak fiyatlandırılır.

Piyano Taşıma Fiyatları

Piyano nakliye fiyatları için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Katlar ve mesafe fiyatları etkilediği için net bir rakamdan söz etmek zordur.

Piyano Nasıl Taşınır

Piyano önce iki kat ambalaj malzemesiyle ambalajlanır. Sonra da en az 5 kişiden oluşan piyano taşıma ekibimiz ile dik bir pozisyonda piyano kayışlarla taşınır. Piyano taşıma fiyatları için bizi arayın.

Bazı Piyano Markaları

Alman Piyanoları: STEINWAY & SONS, C.BECHSTEİN, GROTRIAN STEINWEG, BLÜTHNER, CARLIBAH, ZIMMERMAN, KRAUS, SCHIMMEL
Avusturya Piyanoları: BÖSENDORFER – WİEN, HOFFMANN CZERNY
İngiliz Piyanosu: CHALLEN
Japon Piyanoları: YAMAHA, KAWAI
Amerikan Piyanoları: BALDWIN, CARL FISNER, WURLITZER; ACROSONIC
Rus Piyanoları: DITRICH FRERES, BELARUS, CAYKA, LİRİKA
Fransız Piyanoları: ERHARD, PLEYEL, GAVEAU
Romen Piyanosu: DOINA
Çekoslavak Piyanosu: PETROF
Polonya Piyanoları: CALICIA, LETNICIA

Arşiv Taşıma

Tepe Nakliyat, Sigorta Şirketleri, Muhasebe ve Müşavirlik Büroları, Hastane, Noterlikler gibi devlet kurumlarına ait arşiv evraklarını güvenli, titiz bir şekilde nakletmektedir.

Arşiv TaşımaArşiv, bütün dünyada kurumların gerçek ve tüzel kişilerin faaliyetleri sonucunda meydana gelen, idari, hukuksal, tanıklık, kurumsal değeri olan ya da tekrar kullanılmak üzere üretilen her türlü görsel, yazılı ve data bilgilerinin muhafaza edildiği yerdir.
Arşivler; genel olarak klasik arşivler ve modern arşivler olarak ikiye ayrılır.
Klasik arşivler; Osmanlı arşivi gibi eski yazıyla yazılmış belgelerle ilgili arşivlerdir.
Modern arşivler; iş dünyası, hastaneler, televizyonlar vs. gibi kurumların ürettikleri her türlü belge ve bilginin tutulduğu yerlerdir.
Şirketimiz Tepe Nakliyat, Sigorta Şirketleri, Muhasebe ve Müşavirlik Büroları, Hastane, Noterlikler gibi devlet kurumlarına ait arşiv evraklarını güvenli, titiz bir şekilde nakletmektedir. Taşıma öncesi gerekli taşıma materyalleri tedariki ve taşıma sonrası belirlenen lokasyonlara evrakın taşınması, yerleştirilmesi işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Kurumsal tüm ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Amacımız sizleri de referanslarımız arasında görmektir. Arşiv Taşıma, arşiv nakliyesi şirketimiz deneyimli personeli tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Arşiv Taşıma referanslarımız;

 

ATA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ.
Hilal Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 
Strateji Menkul Değerler A.Ş.